Best report
ϟ
27 maj 2013
To żadna firma poważna i szanująca cudze zdanie.Pewnie moja sprawa wyląduje w sądzie.Jeśli kończy mi się abonament na usługę to automatycznie wygasa.Tu jest inaczej bo mają swój wewnętrzny regulamin.Nadmienię że usługę proponują telefonicznie,ja w telefonie nie mam internetu i w związku z tym niemożliwe jest zapoznanie się z regulaminem.